Hakkımızda

 Biz kimiz? Restorantımız

pic_1

Eshab-ı Kehf restorantı Ahmet Doymaz tarafından 2014 yılında bulunmuş ve kurulmuştur. Tarsus Eshabı Kehf Tepesi yamacında ve hemen Mağaranın yanındadır.

Ahmet Doymaz aynı zamanda adaklık kurbanlık temini yapar ve mezbahanesinde hijyenik bir şekilde sizlere sunar. İletişime geçmek için sitemizde 'iletişim' menüsünden ulaşıp irtibata geçebilirsiniz.

Restorantımızın güzel bahçesi siz değerli konuklarımızı karşılayabileceğimiz bir alan sunmaktadır. Aileniz ve dostlarınızla keyifli ve lezzetli bir ziyafet sizi bekliyor.

Dahası

 Şefimiz Şefimizi yakından tanıyın

 • Ahmet Doymaz

  Dedeler Mahallesinde bilinen tek Kasap ve restorant sahibi, Doğma büyüme bu…

 • Mustafa Kanat

  Şefimiz! In 1998 morbi ullamcorper ullamcorper turpis at ornare. Maecenas quam…

 • Aytaç Doymaz

    Aytaç Doymaz burda Twitter, Facebook ve LinkedIn

 Avantajlarımız bizi ayrıcalıklı kılan vasıflarımız

 • 1.Kebaplarımız, Kahvaltımız Akşam yemekleri ve organizasyonlarımız.
  Sabah doğal bir köy kahvaltısıyla köy yumurtası ve toros yaylasında yapılmış peyniri, teryağı ve bahçeden getirilmiş taze sebzeleriyle bir kahvaltı.
  Kebaplarımız hemen yanımızda bulunan mezbahamızdan etler kesilip Eshab*ı Kehf restorantında pişirilir. Sucuklarımız burda Tarsusta Dedeler Köyünde yapılır ikramınıza sunulur. 
 • 3.Kurbanlık ve Adaklık daima bulunur
  Restorantımızın hemen yanında adak ve kurbanlarınızı bulabilrisiniz. İstediğiniz adağı ve kurbanı Ahmet doymaz restorant sahibi gösterip kesimini yapar. Hemen bize ulaşın bütçenize uygun fiyatlarla kurbanlık bulunur. Siz değerli müşterilerimizin karşında hijyenik bir ortamda kesimi yapılır.
 • 3.Yamaç Paraşütü için faaliyetlerimiz
  Eshab-ı Kehf tepesinde yapılan yamaç paraşütü aktivitelerine katılmak için bize başvurabilirsiniz. Plotlarımız sizlerin güzel bir uçuş yaşamanız için burdalar. Hemen arayın.

 Değerlerimiz Değer verdiğimiz herşey

  Fear Itself Speech 修改 文章 英文 click through the following web site | Advanced Trading Tools · Learn How to Trade opciones binarias demo click here now
  Loan Canada go credit visit their website